Информация

ТОВ «Лубенський молочний завод» - одне з найбільших молокопереробних підприємств Полтавщини, виробник продукції з незбираного молока, масла та морозива. Продукція випускається під зареєстрованою торговою маркою «Гармонія», відомою далеко за межами області.

Місто з тисячолітніми традиціями

Місто Лубни розташоване в центральній частині України, на правому березі річки Сули. За чисельністю населення — це четверте місто області після Полтави, Кременчука і Комсомольска. Засноване понад 1000 років тому, місто славиться своєю історією, красою та чистотою природи. Також до Лубен їдуть, щоб відвідати Мгарський Спасо-Преображенський монастир – гордість Полтавського краю. На сьогодні місто є важливим економічним та культурним центром області та всієї країни.

Трохи історії…

Історія виробництва молочної продукції в місті Лубни розпочинає свій відлік з 1937 року. Саме в цей час на околиці міста був заснований маслозавод, який виробляв традиційну молочну продукцію у невеликому асортименті. Нова історія підприємства розпочалась у 1993 р., коли на новому майданчику був побудований новий завод. Сьогодні ТОВ «Лубенський молочний завод» - це передове підприємство – лідер ХХI століття, який усвідомлює свою відповідальність перед теперішніми та прийдешніми поколіннями. Вже близько 70 років українці знають і люблять лубенську молочну продукцію. ЇЇ споживали наші батьки, зросли на ній і ми, а зараз вже наші діти із задоволенням ласують лубенським морозивом, що відоме зараз під торговою маркою “Гармонія”.

Наша продукція – наша гордість

Асортимент продукції числить більше 200 найменувань, серед яких:
Молоко та продукція з незбираного молока: кефір, ряжанка, сметана
Йогурти та соковмісні напої;
Функціональні профілактичні продукти;
Кисломолочний сир та вироби з нього: солодкі сирки, десерти, сиркові маси, сири плавлені, сири м’які та розсільні;
Масло солодковершкове;
Морозиво;
Напівфабрикати;
Кондитерські вироби.

Виготовлена з натурального, природного молока, продукція «Гармонія» не просто поживна, але й надзвичайно корисна для організму. Що вже говорити про те, що й смак у «гармонійних» молочних продуктів надзвичайний. Спробуйте самі!

Напрямок – тільки вперед!

Лубенський молочний завод - сучасне підприємство харчової промисловості, що постійно росте і розвивається. Щороку на технічне переобладнання на заводі витрачають до 60% прибутку. Підприємство нарощує нові потужності, відкриває нові підрозділи і цілі виробництва. Щодоби підприємство виробляє близько 100 тонн цільномолочної продукції, окрім того працює виробництво морозива та масла. Раніше Лубенський молокозавод завжди сприймався як регіональний локальний бренд, що забезпечував своєю продукцією Полтавську і навколишні області, нині ж ми позиціонуємо себе як національний виробник, і продукція ТМ “Гармонія” продається на 85 відсотках території України від Львова до Луганська.

Система якості

Ідучи в ногу із часом, ТОВ «Лубенський молочний завод» одним з перших серед молочних підприємств України розробив і впровадив у себе систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ІSО 9001:2000 і ДСТУ ІСО 9001-2001. В лютому 2004 р. успішно пройшла її сертифікація. Крім того, безперервно підвищується рівень кваліфікації і мотивації кадрів, розширюється асортимент продукції, успішно освоюються нові напрямки діяльності.

Продукція повністю відповідає основним концептуальним принципам торгової марки «Гармонія», – смак, якість, натуральність, - та користується незмінним попитом. Тож покваптеся за новинками та добре зарекомендованою «класикою» і Ви будете приємно здивовані поєднанням відмінної якості та смаку!